V NIEDZIELA WIELKANOCNA

* We wtorek, 30 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w maju przyjmą sakrament chrztu świętego.

************

* Od środy, 1 maja zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Nabożeństwa Majowe, które będziemy odprawiać przez cały miesiąc o godz. 17:30 przed Mszą św.

************

* W środę i piątek, 1 i 3 maja, biuro parafialne będzie nieczynne.

************

* 2 maja przypada I Czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18:00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich oraz zakonnych, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 19:30.

************

* W I piątek miesiąca, 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.

************

* W I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 7:30 i na Mszę św. wynagradzającą Matce Bożej, którą rozpoczniemy o godz. 8:00.

************

* Hospicjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy prosi o wsparcie akcji "Pola Nadziei". Celem akcji jest wymiana zużytego i zakup nowego sprzętu medycznego. Dziś po każdej Mszy św. zbiórkę przed kościołem przeprowadzają wolontariusze hospicjum. Dziękujemy za pomoc!

************

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

Bydgoszcz, dnia 28.04.2024

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO