WIELKI POST 2019
ŚRODA POPIELCOWA 2019

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

* Do końca wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9:30 i 11:00 w kościele dolnym oraz Mszy św. o godz. 16:00 w kościele górnym.

* W każdą  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Wśród licznych intencji składanych Matce Bożej jest również szczególna modlitwa za wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów naszego kościoła.

* Biuro parafialne do końca wakacji jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8.30 – 10.00 oraz 16.00 – 18.00.

* Na listopadową pielgrzymkę do Ziemi Świętej pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy szczególnie małżeństwa, które przeżywają swój Jubileusz. Ostateczny termin zapisów na pielgrzymkę to 15 lipca 2019 roku.

*  Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Przewodnika Katolickiego.

* Solenizantom i szanownym jubilatom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

* Wszystkim gościom, którzy spędzają urlop w Bydgoszczy życzymy miłego pobytu w naszym mieście, a parafianom wybierającym się na wakacje dobrej pogody, udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

Bydgoszcz, 14.07.2019
Ks. Proboszcz  Krystian Połomski CM