Pomagam Ukrainie
Koncert Pasyjny
Termomodernizacja Domu Zgromadzenia
Modlitwa o pokój na Ukrainie i na całym świecie
Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II 2022
DROGA KRZYŻOWA I GORZKIE ŻALE
Rekolekcje Wielkopostne 2022r.
Wielkopostny Kościół Stacyjny
Jubileusz Szkoły Podstawowej nr 20
Koncert: „Prawdziwa Białoruś Ukrainie”

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

* Wczoraj w naszym kościele seminaryjnym Księży Misjonarzy w Krakowie czterech diakonów przyjęło święcenia kapłańskie. Wraz z nimi święcenia diakonatu przyjęło czterech kleryków z naszego Zgromadzenia. Wszystkim życzymy obfitości darów Ducha Świętego oraz opieki Najświętszej Maryi Panny.

Dzisiaj w godz. od 13:00 – 18:00 w Parku Bydgoskiego Harcerstwa przy ul. Modrzewiowej, Rada Osiedla Leśne zaprasza na Festyn Rodzinny. Na uczestników festynu czekać będzie wiele atrakcji : tj. występy dzieci z przedszkoli i szkół z naszego osiedla, dmuchane zjeżdżalnie, znakowanie rowerów, liczne gry i zabawy oraz konkursy.

* Wszystkich uczestników Pielgrzymki Śladami Jana Pawła II uprzejmie informujemy, że autokar będzie podstawiony na parkingu przed kościołem w środę o godz. 5:45. Wyjazd o godz. 6:00 – bardzo prosimy o punktualność.

* W czwartek, 26 maja będziemy obchodzić dzień Matki. Wdzięczni Panu Bogu za nasze mamy będziemy modlić się w ich intencji za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny w czasie nabożeństwa majowego.

* Spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w czwartek 26 maja, o godz. 16:30 w dolnym Kościele.

* Codziennie o godz. 17:30 zapraszamy na Nabożeństwa Majowe. Od piątku w ramach nabożeństw majowych będziemy odmawiać Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

*  Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:

śp. Alicja  Krentz.

* Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia 22.05.2022

Proboszcz:  Ks. Krystian Połomski CM