I Komunia Święta
PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Nie obowiązują już limity wiernych przebywających w kościele. Należy jednak pozostać przez cały czas w maseczce ochronnej oraz zdezynfekować dłonie przy wejściu do kościoła.

* Dzisiaj po Mszach św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30 odbędzie się tradycyjne poświęcenie pojazdów przed wakacjami.

* W poniedziałek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00 i 18:00.

* We wtorek, 30 czerwca o godz. 18.30 po Mszy św. odbędzie się katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w lipcu przyjmą sakrament chrztu świętego.

* W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18:00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 19:30.

* W I Piątek Miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00 odmówimy Litanię do NSPJ. Tego dnia obchodzimy Święto św. Tomasza Apostoła. Spowiedź od godz. 7:00 do 8:30 oraz wieczorem od 17:30 do 18:30.

* W I Sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 7:30 i na Mszę św. wynagradzającą Matce Bożej, którą rozpoczniemy o godz. 8:00 rano.

* Od dzisiejszej niedzieli powracamy do zwyczajnych godzin spowiedzi w ciągu tygodnia. Od poniedziałku do soboty spowiedź będzie rano w czasie Mszy św. o godz. 7:00 i 8:00 a wieczorem od godz. 17:30 do 18:00. W niedziele spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.

* Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 11:00 w kościele dolnym.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności:

śp. Franciszek Ratkowski,
śp. Renata Janiszewska,
śp. Stanisław Wasilewski,
śp. Stefania Wołoszyn.

Polećmy Jej dusze i dusze zmarłych naszych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Wieczny odpoczynek…  Dobry Jezu a nasz Panie

Bydgoszcz, 28.06.2020