I Komunia Święta
Rekolekcje Wielkopostne
Środa Popielcowa
POKUTA RODZIN 2021 "NINIWA"
Droga Krzyżowa
Gorzkie żale
Nowe limity wiernych w kościele

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

*  Bardzo prosimy na czas pobytu w kościele pozostać w maseczce ochronnej, zakrywając jednocześnie nos i usta oraz dezynfekować dłonie przy wejściu do świątyni. W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi prosimy zajmować tylko wyznaczone miejsca.

Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy przez cały miesiąc o godz. 17:30 przed Mszą św. wieczorną. Dzisiaj z racji 13. dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 17:15.

*  W poniedziałek, 14 czerwca przypada wspomnienie bł. Michała Kozala B. i M. Patrona naszej Diecezji.

*  Zachęcamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, który jest ustawowym obowiązkiem. Z racji panujących obostrzeń realizowany jest on wyłącznie w formie telefonicznej lub w drodze samospisu poprzez stronę internetową oraz stanowisko w Gminnym Biurze Spisowym. Więcej informacji znajduje się na plakatach w gablocie ogłoszeń.

*  Centrum Onkologii w Bydgoszczy zaprasza na badania kolonoskopowe (profilaktyka raka jelita grubego) osoby w wieku 50 – 65 lat (bez żadnych objawów), które w przeciągu ostatnich 10 lat nie wykonywały takiego badania.

Natomiast profilaktyka raka płuca to możliwość wykonania niskodawkowej tomografii komputerowej u osób palących lub takich, które rzuciły palenie nie później niż 15 lat temu, lub z zagrożeniami zawodowymi, lub rodzinnymi w wieku 55 – 74 lat.

Szczegółowe informacje i rejestracja są dostępne pod numerem telefonu:
52 / 374 39 20 lub na stronach internetowych: www.profilaktyka-jelita.pl, www.profilaktyka-pluca.pl.

*  Cały czas trwa rewitalizacja Kapliczek Różańcowych oraz donic otaczających teren naszego parafialnego kościoła. Szacowany koszt inwestycji to 12.000 złotych. Każdy kto chciałby wesprzeć to dzieło może złożyć dobrowolną ofiarę do drewnianej skarbony, która jest umieszczona przy wyjściu z kościoła. Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc !

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły  do wieczności:
śp. Daniela Ćwiklińska,
śp. Wanda Kawecka.

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia  13.06.2021
Ks. Proboszcz  Krystian Połomski CM