Koncert muzyki góralskiej
Msze św. roratnie
Termomodernizacja Domu Zgromadzenia

V NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dzisiaj w naszej parafii gościmy przedstawiciela z ruchu twórczego osób sprawnych inaczej TU I TERAZ. Po każdej Mszy św. będą rozprowadzane figurki aniołków, z których dochód będzie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia.

**********

* W Święto Ofiarowania Pańskiego na pomoc zakonom klauzurowym uzbieraliśmy 2325 złotych. Otrzymane ofiary w całości przekażemy Siostrom Karmelitankom Bosym z Tryszczyna. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wspólną modlitwę.

**********

* W sobotę, 11 lutego będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego i Liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia zapraszamy wszystkich starszych i chorych na Uroczystą Eucharystię z obrzędem sakramentu Namaszczenia Chorych. O godz. 10:30 będzie możliwość spowiedzi a o godz. 11:00 rozpoczniemy Mszę św. Postarajmy się pomóc osobom starszym i schorowanym dotrzeć do kościoła w tym dniu.

**********

* Z radością informujemy, że mamy już komplet uczestników na parafialną pielgrzymkę do Włoch. Wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd bardzo prosimy, aby w dniach od 13 do 17 lutego w Biurze Parafialnym w godzinach urzędowania wpłacić zaliczkę oraz podpisać umowę wyjazdu na pielgrzymkę.

**********

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

**********

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności:
śp. Danuta Murawska,
śp. Zofia Grabisz

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia  05.02.2023

Proboszcz:  Ks. Krystian Połomski CM