Kolęda 2021 - Msze Święte Kolędowe
NAZARET – MOIM DOMEM
Nowe limity wiernych w kościele
Finał akcji "I Ty zostań św. Mikołajem"
Opłatki i świece Caritas
Życzenia

III NIEDZIELA ZWYKŁA

*  Bardzo prosimy na czas pobytu w kościele pozostać w maseczce ochronnej, zakrywając jednocześnie nos i usta oraz dezynfekować dłonie przy wejściu do świątyni.

* Zapraszamy serdecznie wszystkich na Msze św. kolędowe. Każdego dnia zgodnie z programem będzie odprawiona Msza św. o godz. 18:00 w intencji zaproszonych z danych ulic Parafian. Szczegółowy plan wraz z terminarzem Mszy św. kolędowych jest wyłożony na skarbonach przy wyjściu z kościoła oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.

* W poniedziałek 25 stycznia przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Jest to rocznica założenia Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Dnia 25.01.1617r. św. Wincenty à Paulo wygłosił kazanie o spowiedzi generalnej, które dało początek Zgromadzeniu Misji. Księża Misjonarze związani są z Bydgoszczą poprzez pracę duszpasterską w naszej parafii oraz sąsiedniej Bazylice. Pamiętajmy w modlitwach o Misjonarzach, którzy pracowali w naszej parafii, a także o tych, którzy odeszli już do wieczności.
Módlmy się również o nowe powołania do Zgromadzenia Misji.

* Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszamy na Mszę św. w czwartek na godz. 18:00 wieczorem. Po Mszy św. zostaną rozdane materiały formacyjne Apostolstwa na bieżący rok.

* Zapraszamy na nabożeństwa odprawiane w tygodniu o godz. 17:30. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek WYPOMINKI ROCZNE za zmarłych ,a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

* Przy wyjściu z kościoła jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
śp. Wanda Korycka,
śp. Adela Sikorska,
śp. Stanisława Kabuła,
śp. Bogusław Szpera,
śp. Marek Kalinowski.

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia  24.01.2021
Ks. Proboszcz  Krystian Połomski CM