Pomagam Ukrainie
Koncert Pasyjny
Termomodernizacja Domu Zgromadzenia
Modlitwa o pokój na Ukrainie i na całym świecie
Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II 2022
DROGA KRZYŻOWA I GORZKIE ŻALE
Rekolekcje Wielkopostne 2022r.
Wielkopostny Kościół Stacyjny
Jubileusz Szkoły Podstawowej nr 20
Koncert: „Prawdziwa Białoruś Ukrainie”

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy przez cały miesiąc o godz. 17:30.

* Informujemy, że niedziela, 26 czerwca jest ostatnią przed wakacjami Msza św. o godz. 11:00 w kościele dolnym. Przez miesiąc lipiec i sierpień Msza św. o godz. 11:00 będzie tylko w kościele górnym. Pozostałe Msze św. zostają bez zmian.

* Katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w lipcu przyjmą sakrament chrztu świętego odbędzie się we wtorek, 28 czerwca o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

* W środę, 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00 i 18:00.

* W I Piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 odmówimy Litanię do NSPJ. Spowiedź od godz. 7:00 do 8:30 oraz od 17:00 do 18:30.

* W I Sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 7:30 i na Mszę św. wynagradzającą Matce Bożej, którą rozpoczniemy o godz. 8:00 rano.

* Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty z cegiełkami na remont naszej dzwonnicy. Według ustaleń z wykonawcą remont dzwonnicy rozpoczniemy w połowie lipca. Wyrażając ogromną wdzięczność za każde dobro jakiego doświadczamy z Waszej strony ufamy, że wspólnymi siłami uda się zrewitalizować dzwonnicę, za co już teraz bardzo serdecznie dziękujemy!

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
śp. Andrzej Tkaczyk,
śp. Krystyna Feit,
śp. Urszula Buczek,
śp. Magdalena Fiedorowicz,
sp. Anna Topolińska,
śp. Lidia Kazimierczak,
śp. Janina Tyloch.

* Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:
Wieczny odpoczynek… Dobry Jezu a nasz Panie…

Bydgoszcz, dnia 26.06.2022          Proboszcz: Ks. Krystian Połomski CM