UWAGA ważna informacja
I Komunia Święta
PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice,

Jeszcze dwa miesiące temu nikt z nas nie sądził, że dziś cały świat w tym Polska będzie zmagać się z epidemią spowodowaną przez COVID-19. Sytuacja jest dość trudna i ciężko powiedzieć kiedy powrócimy do normalnego funkcjonowania. Niestety nie będziemy w stanie przeżyć naszej Uroczystości I Komunii Świętej w terminie 10 maja 2020 roku. Trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy w kościele będziemy mogli się spotkać wszyscy razem. Na chwilę obecną przełożymy termin I Komunii Świętej na 20 września 2020 roku. Mam nadzieję, że na początku nowego roku szkolnego będzie to już możliwe. Oczywiście na bieżąco będziemy obserwować sytuację, aby podjąć odpowiednie kroki w celu przygotowania się do samej Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Jak tylko będzie to możliwe to z końcem wakacji ustalimy terminy prób oraz pierwszej spowiedzi dla dzieci.

Tymczasem #zostańmy w domu i korzystajmy z możliwości uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. poprzez transmisje z naszego parafialnego kościoła. Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia. Niech Pan Jezus, który pokonał śmierć obdarza wszystkich wiarą i nadzieją na każdy dzień życia !

Z modlitwą i pozdrowieniami,

Ks. Krystian Połomski CM