I Komunia Święta
Rekolekcje Wielkopostne
Środa Popielcowa
POKUTA RODZIN 2021 "NINIWA"
Droga Krzyżowa
Gorzkie żale
Nowe limity wiernych w kościele

Drodzy Rodzice,

W związku z powrotem dzieci z klas I-III do nauki w szkole, chcielibyśmy wznowić przygotowanie do I Komunii Świętej w trybie stacjonarnym. Dlatego zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie dotyczące przygotowania dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Odbędzie się ono 27 lutego w sobotę o godz. 19:00 w kościele górnym. W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi proponujemy, aby na spotkanie przyszedł jeden z rodziców każdego dziecka zapisanego do przygotowania się do Pierwszej Komunii Świętej w bieżącym roku.

Ponieważ trzeba ustalić kilka bardzo ważnych kwestii dotyczących przygotowania Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dlatego bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Serdecznie Pozdrawiamy !

Ks. Krystian Połomski CM