Kolęda 2021 - Msze Święte Kolędowe
NAZARET – MOIM DOMEM
Nowe limity wiernych w kościele
Finał akcji "I Ty zostań św. Mikołajem"
Opłatki i świece Caritas
Życzenia

Nowe limity wiernych w kościele

Drodzy Parafianie,

W związku z obostrzeniami sanitarnymi, które wchodzą w życie 7 listopada 2020 roku będą obowiązywać nowe limity wiernych, którzy mogą w jednym czasie przebywać w kościele. W myśl nowych przepisów jest to jedna osoba na 15m2 powierzchni kościoła. Tym samym w naszym kościele może przebywać jednocześnie 35 + 5 osób w kościele górnym (łącznie z chórem) i 20 osób w kościele dolnym.

W zależności od ilości wiernych jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy organizować w niedziele dodatkowe Msze św. w kościele dolnym w tych samych godzinach, w których są odprawiane Msze św. w kościele górnym.

Bardzo prosimy na czas pobytu w kościele pozostać w maseczkach ochronnych i dezynfekować dłonie przy wejściu do świątyni.

Serdecznie dziękujemy,

Księża Misjonarze