UWAGA ważna informacja
Transmisja na żywo
UWAGA ważna informacja
PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
NA CZAS STANU EPIDEMII

05.04.2020 – do odwołania

 

 

Drodzy Parafianie,
 

Niedzielą Palmową rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ – najważniejszy czas upamiętniający mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was na najbliższe dni program transmisji Liturgii Triduum Paschalnego oraz Świąt Zmartwychwstania Pańskiego z naszego parafialnego kościoła:
* TRIDUUM PASCHALNE: w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę
TRANSMISJĘ rozpoczniemy o godz. 18:00

* Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek będzie transmitowane o godz. 15:00

* W Wielką Sobotę nie będzie poświęcenia pokarmów. Na stronie internetowej parafii jest zamieszczony tekst modlitwy błogosławieństwa pokarmów, którą zachęcamy odmówić w Niedzielę Wielkanocną na rozpoczęcie wspólnego posiłku w rodzinnym gronie.

* W NIEDZIELĘ I PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY transmisje Mszy św. będą o godz. 10:00 oraz 18:00 wieczorem.

* W dalszym ciągu wszystkie zaplanowane Msze święte w naszej parafii odbywać się będą bez udziału wiernych w kaplicy domowej sprawowane w intencjach zgodnych z wolą ofiarodawcy do odwołania !

* W przypadku stanu zagrożenia życia prosimy o telefon, abyśmy mogli przyjść do osoby chorej z sakramentem Namaszczenia Chorych.

* We wszelkich sprawach związanych z funkcjonowaniem Biura Parafialnego bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

* Po świętach transmisje będą w każdą środę o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej i Msza św. o godz. 18:00 oraz w niedzielę Msza św. o godz. 18:00 wieczorem.


 

Transmisja na żywo - najnowsze informacje:


 

 

________________
 

Życzymy Wam wszystkim na tegoroczną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego przede wszystkim głębokiej wiary, dużo zdrowia, wzajemnej miłości, cierpliwości i męstwa w pokonywaniu codziennych trudności oraz nadziei na jak najszybszą możliwość wspólnego spotkania w naszym parafialnym kościele !

#Zostańmy w domu i bądźmy silni wiarą !


 

Z błogosławieństwem i modlitwą,

Duszpasterze Parafii Zmartwychwstania Pańskiego
 

________________

 

 

Pozostając w domu, dbajmy o higienę oraz zainteresujmy się osobami samotnymi i starszymi ze swojego otoczenia – być może potrzebują naszej pomocy.
 

W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny 513 064 564 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości ustnie lub telefonicznie 
przekazywać sąsiadom mieszkającym obok nas tę informację!

Dodatkowe informacje