WIELKI POST 2019
ŚRODA POPIELCOWA 2019

Jako wspólnota kapłanów z naszej parafii chcemy raz jeszcze podziękować za wszelkie ofiary i pomoc w realizacji ostatniej inwestycji, dzięki której mogliśmy wymienić drzwi do naszego kościoła, odświeżyć i pomalować przedsionki i zakrystię, oraz wymienić podbitkę nad wejściem do kościoła górnego i dolnego. Przed nami kolejne prace remontowe i konserwacyjne, które należy wykonać najpóźniej w czasie tegorocznych wakacji. Jak pewnie wielu z nas zauważyło kościół górny i dolny wymaga odświeżenia i pomalowania. Z filarów podtrzymujących strop kościoła odpadają marmurowe płyty, a na dachu pojawiła się nieszczelność, którą trzeba naprawić, aby woda nie dostawała się do środka. Niestety są to drogie naprawy, dlatego zwracamy się do wszystkich parafian i sympatyków naszego kościoła o pomoc w realizacji tej inwestycji. Na skarbonach przy wyjściu z kościoła są wyłożone symboliczne cegiełki właśnie na ten cel. Ufamy, że z Bożą pomocą uda się nam w okresie letnim wykonać potrzebne prace konserwacyjno – remontowe, aby jak najlepiej zadbać o nasz wspólny parafialny kościół.

POMALUJ SWÓJ KOŚCIÓŁ

CEGIEŁKA NA PRACE KONSERWACYJNO – REMONTOWE

- MALOWANIE KOŚCIOŁA GÓRNEGO I DOLNEGO

- USZCZELNIENIE DACHU

- NAPRAWA FILARÓW PODTRZYMUJĄCYCH STROP KOŚCIOŁA

• Składana ofiara jest całkowicie dobrowolna.
  •  Deklarowane ofiary można składać wraz z cegiełką w kopercie do specjalnie wyznaczonej skarbony w kościele lub bezpośrednio na konto parafialne z dopiskiem „POMALUJ SWÓJ KOŚCIÓŁ”:

Bank Zachodni WBK S.A. II/O Bydgoszcz
NR: 56 1090 1072 0000 0000 0826 1087

•   Każdemu ofiarodawcy pragniemy wysłać potwierdzenie wpłaty, dlatego prosimy o podanie adresu zamieszkania.

Z wyrazami wdzięczności i modlitwą:

Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo