UWAGA ważna informacja
PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II

TRANSMISJA NA ŻYWO

Drodzy Parafianie,

w związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce nie sprawujemy Mszy św. i nabożeństw wielkopostnych z udziałem wiernych.

Zachęcamy jednak do zachowania duchowej łączności z naszą wspólnotą poprzez transmisję internetową z naszej parafii.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i udziału w nabożeństwach za pośrednictwem naszego kanału na YouTube.

Najbliższe transmisje:

* TRIDUUM PASCHALNE: w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę
godzina 18:00

* Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek godzina 15:00

* W NIEDZIELĘ I PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
transmisje Mszy św. będą o godz. 10:00 oraz 18:00 wieczorem.

* Po świętach transmisje będą w każdą środę o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej i Msza św. o godz. 18:00 oraz w niedzielę Msza św. o godz. 18:00 wieczorem.

Pozostając w domu, dbajmy o higienę oraz zainteresujmy się osobami samotnymi i starszymi ze swojego otoczenia – być może potrzebują naszej pomocy.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny 513 064 564 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości ustnie lub telefonicznie
przekazywać sąsiadom mieszkającym obok nas tę informację!

Z modlitwą i wyrazami szacunku,

Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego