Rekolekcje Adwentowe
I Ty zostań św. Mikołajem
Roraty

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

*  Bardzo prosimy na czas pobytu w kościele pozostać w maseczce ochronnej,
oraz dezynfekować dłonie przy wejściu do świątyni.

* Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „ NIE LĘKAJCIE SIĘ!”. Po Mszach św. zbierane są ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej
z rodzin ubogich. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc na ten cel.

* W środę, 13 października o godz. 17.15 rozpoczniemy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy poczty sztandarowe, Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz wszystkich Parafian. Po zakończeniu  nabożeństwa odprawimy Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.

* Zapraszamy chłopców ze Szkoły Podstawowej, którzy chcieliby pełnić służbę przy ołtarzu. Zapisy do Liturgicznej Służby Ołtarza odbędą się podczas zbiórki w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele.

* Zapraszamy serdecznie na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.15 przed Mszą św. wieczorną. Specjalny różaniec dla dzieci odmawiamy w każdy piątek października o godz. 17:15 w kościele dolnym.

* Duszpasterstwo Akademickie Stryszek, działające przy bazylice św. Wincentego
a Paulo w Bydgoszczy, zaprasza na Msze św. dla studentów, które sprawowane
są w niedziele, o godz. 18.00 w bazylice, później zapraszamy na spotkanie integracyjne. Więcej informacji o działalności duszpasterstwa na plakacie w gablocie ogłoszeń.

* Jest już możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2022. Intencje będzie można zamawiać w Biurze Parafialnym w godzinach urzędowania.

* Dziękujemy wszystkim za pomoc, wszelką życzliwość i ofiary składane na bieżące prace remontowe w naszym kościele.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł  do wieczności:

śp. Dariusz Kirchner,
śp. Stanisław Jagodziński,
śp. Łucja Kopczyńska.

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia  10.10.2021
Ks. Proboszcz  Krystian Połomski CM