I Komunia Święta
Rekolekcje Wielkopostne
Środa Popielcowa
POKUTA RODZIN 2021 "NINIWA"
Droga Krzyżowa
Gorzkie żale
Nowe limity wiernych w kościele

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

*  Bardzo prosimy na czas pobytu w kościele pozostać w maseczce ochronnej, zakrywając jednocześnie nos i usta oraz dezynfekować dłonie przy wejściu do świątyni. W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi prosimy zajmować tylko wyznaczone miejsca.

*  Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Nabożeństwa Majowe, które będziemy odprawiać przez cały miesiąc o godz. 17:30 przed wieczorną Mszą św.

*  W poniedziałek, 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

*  W czwartek 6 maja przypada Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Jest to również I Czwartek miesiąca. Z racji próby dzieci do I Komunii Świętej, Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich rozpocznie się o godz. 17:00. Będzie ona połączona z nabożeństwem majowym, które zakończymy Apelem Jasnogórskim przed Mszą św. o godz. 18:00 wieczorem.

*  W I Piątek Miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00 odmówimy Litanię do NSPJ.  Spowiedź będzie od godz. 7:00 do 8:30 oraz od 17:00 do 18:30. W sprawie comiesięcznych odwiedzin u chorych będziemy kontaktować się telefonicznie.

*  W sobotę 8 maja, obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Tego dnia Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00 i 18:00.

W tym tygodniu odbędą się pierwsze próby do I Komunii Świętej:

W środę 5 maja o godz. 18:30 odbędzie się próba dla dzieci:

- z klasy 3A ze SP20 oraz ze szkół: NSP1, SP14, SP15, SP31, SP32

W czwartek 6 maja o godz. 18:30 odbędzie się próba dla dzieci:

- z klasy 3B ORAZ 3C ze SP nr 20

*  Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
śp. Bożena Gwiazdowska,
śp. Bronisława Buzalska,
śp. Cecylia Żyża.

* Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia  02.05.2021
Ks. Proboszcz  Krystian Połomski CM