Kolęda 2021 - Msze Święte Kolędowe
NAZARET – MOIM DOMEM
Nowe limity wiernych w kościele
Finał akcji "I Ty zostań św. Mikołajem"
Opłatki i świece Caritas
Życzenia

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli w tym roku akcję „I Ty zostań św. Mikołajem”. Otrzymaliśmy od Parafian wiele darów, które w najbliższy wtorek zostaną przekazane w postaci Świątecznych Paczek najuboższym z naszej Parafialnej Wspólnoty. Wyrazy wdzięczności składamy również Radzie Osiedla Leśne oraz Uczniom i Katechetom z Liceum Ogólnokształcącego nr 11, którzy przygotowali piękne paczki dla 10 rodzin z naszej parafii.

Kilka słów od uczennicy XI L.O. w Bydgoszczy:

Zakończyliśmy z ogromnym sukcesem akcje dla seniorów!!!

W piątek zostały zawiezione paczki do seniorów, udało nam się zebrać tyle żywności, że każdy senior dostał po trzy bardzo bogate paczki???

Brawa dla was ??????jesteście WIELCY, na prawdę dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji i pomogli w każdy możliwy sposób sprawić radość tym starszym ludziom przed Świętami Bożego Narodzenia ?☃️❤️