Nowe limity wiernych w kościele
Transmisja na żywo
I Komunia Święta
e-Wypominki 2020

 

Drodzy Parafianie !
 
Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych z naszych rodzin.

Tradycyjnie przez cały miesiąc modlimy się codziennie na WYPOMINKACH LISTOPADOWYCH o godz. 17:30 przed wieczorną Mszą Świętą. Dodatkowo w czasie listopada za zmarłych polecanych w Wypominkach Listopadowych będziemy odprawiać w każdy czwartek Mszę św. o godz. 18:00 wieczorem.
 
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obostrzeniami sanitarnymi zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nie będzie mogło przyjść do kościoła, aby wypisać tradycyjną kartkę z imionami zmarłych, aby później pozostawić ją w kościele. Dlatego w związku z wieloma zapytaniami i obecną sytuacją będzie można wysłać nam tradycyjne wypominki za pomocą poczty internetowej. Wystarczy w wiadomości e-mail załączyć listę osób, za które chcemy się pomodlić a w tytule wpisać WYPOMINKI LISTOPADOWE.
 
Jeśli ktoś będzie chciał złożyć tradycyjną ofiarę na wypominki można to uczynić przesyłając ją na nasze konto bankowe parafii. Oczywiście ofiara jest dobrowolna i w całości zostanie przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła w czasie trwania obostrzeń sanitarnych.

 

Numer konta bankowego:

Santander Bank Polska S.A.
NR: 56 1090 1072 0000 0000 0826 1087

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian życząc dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa,

 


Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo.

Dodatkowe informacje