Pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie

Powoli myślimy już o przygotowaniu się do okresu jesiennego i zimowego. Wielokrotnie w czasie kolędy czy przy różnych spotkaniach część parafian prosiła, aby na okres zimowy zrobić na ławki w naszym kościele specjalne poduszki, które choć trochę izolowałyby zimno od drewnianych ławek. W związku z tym spróbujemy jako cała wspólnota parafialna podjąć tą inicjatywę. Od niedzieli 15 WRZEŚNIA 2019 na skarbonach przy wyjściu z kościoła zostaną wyłożone cegiełki na ofiary, które pomogą nam w realizacji tego projektu. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam to zrobić, aby wszystkim było trochę cieplej i wygodniej.

Ofiary na ten cel można również składać bezpośrednio na konto parafii z dopiskiem: „PODUSZKI NA ŁAWKI”. Już dziś dziękujemy wszystkim za wszelką okazaną pomoc.

Numer konta bankowego:

Bank Zachodni WBK S.A. II/O Bydgoszcz